Menu

Розбір великопролітних конструкцій та їх значення у ШМБ.

25-05-2022

Генпідряд компанія «Viton» займається наданням високоякісних послуг з будівництва споруд за допомогою технології ШМБ.

Для того, щоб замовникам особисто не розбиратися у всіх тонкощах цієї діяльності, компанія бере всі складнощі на себе. Однією з таких є розбір переваги каркасного зведення - прольоти будівлі.

В останні десятиліття, великопролітні конструкції активно використовуються в культурних, промислових, спортивних сферах життя людей, стадіонах, торгових центрів, виставках, ярмарках та інших габаритних будівлях. Втім, великопролітні будівлі - це такі будівлі, в яких присутні великопрогонові площинні конструкції, що є балками і фермами, і призначені для виконання перекриття цієї самої будівлі. Самі перекриття можуть бути різноманітними та залежать від призначення конструкції.

Є два основних види великопролітного покриття, що відрізняються одна від одної статичною роботою:

  • площинні конструкції, де елементи розташовані один від одного в одному напрямку та здатні утримувати лише прикладену на них певну площину;
  • просторові конструкції, що беруть участь у роботі з'єднання з іншими конструкціями, підвищуючи тим самим жорсткість і несучу здатність. Самі просторові конструкції можуть складатися з окремих несучих елементів або з уніфікованої комплексної системи.

Компанія «Viton» використовує металеві балки зі зварного двотавра як основу для будівель.

Вибір упав за рахунок безперечних плюсів цього будматеріалу:

  • легкість та одночасна міцність;
  • простота монтажу та відсутність потреби у залученні спецтехніки;
  • здатність до демонтажу та мобільності;
  • можливість урізноманітнити конфігурацію конструкції, зробити її оригінальною та неповторною.

До останнього пункту відносяться і прольоти, завдяки яким можна за підсумком надати будівлі архітектурну виразність, а також раціонально використовувати простір, гнучкі рішення в плануванні, нестандартну геометрію.

Всі розрахунки відбуваються за індивідуальним проектуванням, що враховують особливості експлуатації будівлі.