АГРАРНІ БУДІВЛІ ШВИДКО | ЕКОНОМНО | НАДІЙНО

Енергоефективні будівлі для сільськогосподарського сектору під будь-які потреби від 1000 м2

Стійкі до агресивного середовища, по тваринницьким комплексам з оптимальним мікрокліматом.
Мінімальні витрати для підтримки потрібної температури для зберігання овочів та фруктів.
Оптимальне проектування внутрішнього простору ангарів для зберігання сільськогосподарської техніки.

Орієнтовна вартість утепленого каркасу з фундаментом всього від 12.000 грн/м2 при площі понад 1000 м2

Птахоферм Свинокомплексів Будівель для молодняку Конюшен Рибних ферм Овочесховищ Фруктосховищ Ангарів для сільгосптехніки Ваш варіант

ВИГОДА ЗА РАХУНОК ВИКОРИСТАННЯ ЕКОНОМНИХ І НАДІЙНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

ПЕРЕВАГА №1

Низька вартість сендвіч панелей із фольгою, у порівнянні зі звичайними панелями

ПЕРЕВАГА №1

ПЕРЕВАГА №2

Енергоефективний холодильний замок в сендвіч панелях, для економії електроенергії

ПЕРЕВАГА №2

Для тваринницьких комплексів рекомендуємо застосовувати оцинкований каркас та огороджувальні конструкції з покриттям PVDF, які здатні протистояти агресивному середовищу із аміачної групи газів, мають високу стійкість до корозії та механічних пошкоджень, не вимагають догляду при експлуатації.

Для овочесховищ та фруктосховищ, де важливу роль відіграє теплоізоляція, використовуємо сендвіч панелі із холодильним замком. Це зменшення втрат продукції що зберігається, стабільна підтримка необхідної температури і вологості, захист від гризунів, грибків, економія коштів на підтримку потрібного мікроклімату в камерах.

Для належного зберігання сільськогосподарської фермерської техніки ми допоможемо створити сучасний машинний двір під ключ, на основі економних швидкомонтованих ангарів із металоконструкцій.

Швидкомонтовані будівлі під ключ від Генпідрядної компанії VITON є довговічними, надійними і включають можливість їх транспортування (для цього застосовують збірно-розбірні швидкомонтовані конструкції), а ціна таких швидкомонтованих об'єктів доступна кожному. Тому проектування сільськогосподарських будівель має бути не на останньому місці за значимістю.