КОМЕРЦІЙНІ БУДІВЛІ ШВИДКО | БЕЗПЕЧНО | ЕКОНОМНО

Проектування та будівництво сучасних та красивих бізнес будівель від 1000 м2

ШВИДКА ОКУПНІСТЬ вкладених коштів та їх ЗВЕРХШВИДКА ДОХІДНІСТЬ за рахунок привабливості вашої естетичної та практичної швидкомонтованої будівлі.

Ціна утепленого каркасу з фундаментом - всього від 13.000 грн/м2 при площі понад 1000 м2

Офіс Магазин Торговий центр Виставковий павільйон Комерційне виробництво Гараж Автомийка СТО Ваш варіант

ВИГОДА ЗА РАХУНОК ПЕРЕВАГИ І ПРИВАБЛИВОСТІ ПЕРЕД ІНШИМИ БУДІВЛЯМИ

ПЕРЕВАГА №1

Фасадні сендвіч панелі
із прихованими замками

ПЕРЕВАГА №1

ПЕРЕВАГА №2

Покрівельні сендвіч панелі
із прихованими замками

ПЕРЕВАГА №2

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Досягається за рахунок комбінування огороджувальних конструкцій різних кольорів та форм (сендвіч панелі енергоефективної високої якості заводського складання, сендвіч панелі набірні, композитні панелі, скляні панелі, фасадні системи з вентиляцією та ін.). Унікальні та технологічні властивості сталі дозволяють реалізовувати сміливі рішення архітекторів, будівлі яких привертатимуть особливу увагу оточуючих.

ВИСОКА ВОГНЕЗАХИСНА ТА КОРОЗІЙНА СТІЙКІСТЬ

Основні несучі конструкції обкладаються вогнетривкою цеглою або гіпсокартоном, і обов'язково покриваються вогнезахисним покриттям, що спучується. За рахунок чого підвищується вогнестійкість у громадських будівлях до І ступеня відповідно до норм ДБН В.1.1-7-2002. Захист від пожежі. Через суттєво полегшену вагу будівлі гарантується значна економія на фундаменті.

Генпідрядна компанія VITON пропонує послуги професійного будівництва комерційних швидкомонтованих будівель ШМБ з сендвіч панелей під ключ. Якісне та швидке будівництво торгово-розважальних центрів, автосалонів, СТО, комерційних складів, павільйонів, ангарів, офісних будівель, виставкових центрів з металоконструкцій.

Швидкомонтовані будівлі мають гарний вигляд і не вимагають додаткового оздоблення зовні. Лакофарбові покриття інноваційних технологій дозволяють використовувати широку палітру кольорів. При необхідності застосовуються декоративні покриття під натуральні матеріали, наприклад: камінь, граніт, цегла або дерево.