КОМЕРЦІЙНІ БУДІВЛІ

ШВИДКО | БЕЗПЕЧНО | ЕКОНОМНО

Генпідрядна компанія VITON®: Професійне будівництво комерційних будівель з сендвіч-панелей під ключ від 1000 м2

Швидка окупність вкладених коштів і висока прибутковість обумовлені привабливістю вашої естетичної і практичної швидкомонтованої будівлі.

Ціна утепленого каркасу з фундаментом - всього від 13.000 грн/м2 при площі понад 1000 м2

Офіс Магазин Торговий центр Виставковий павільйон Комерційне виробництво Гараж Автомийка СТО Ваш варіант

ВИГОДА ЗА РАХУНОК ПЕРЕВАГИ І ПРИВАБЛИВОСТІ ПЕРЕД ІНШИМИ БУДІВЛЯМИ

ПЕРЕВАГА №1

Фасадні сендвіч панелі
із прихованими замками

ПЕРЕВАГА №1

ПЕРЕВАГА №2

Покрівельні сендвіч панелі
із прихованими замками

ПЕРЕВАГА №2

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Унікальний зовнішній вигляд наших будівель досягається завдяки комбінуванню різноманітних огороджувальних конструкцій різних кольорів і форм. Ми використовуємо сендвіч-панелі енергоефективної високої якості, заводського складання, а також набірні, композитні та скляні панелі, а також фасадні системи з вентиляцією. Це дозволяє нам реалізовувати сміливі архітектурні рішення, які привертають увагу оточуючих.

ВИСОКА ВОГНЕЗАХИСНА ТА КОРОЗІЙНА СТІЙКІСТЬ

Ми надаємо особливу увагу безпеці наших будівель, тому основні несучі конструкції обкладаються вогнетривкою цеглою або гіпсокартоном, а також покриваються вогнезахисним покриттям, що спучується. Завдяки цим заходам забезпечується підвищена вогнестійкість наших громадських будівель до І ступеня відповідно до норм ДБН В.1.1-7-2002 "Захист від пожежі". Більш того, наші будинки мають суттєво полегшену вагу, що забезпечує значну економію на фундаменті.

VITON® - ваш надійний партнер для будівництва швидкомонтованих комерційних будівель ШМБ із сендвіч-панелей під ключ. Ми спеціалізуємося на якісному та швидкому зведенні різних об'єктів, таких як торгово-розважальні центри, автосалони, СТО, комерційні склади, павільйони, ангари, офісні будівлі та виставкові центри, використовуючи металоконструкції.

Наші швидкомонтовані будівлі пропонують красивий зовнішній вигляд і не вимагають додаткового оздоблення зовні. Ми застосовуємо лакофарбові покриття інноваційних технологій, які дозволяють використовувати широку палітру кольорів. При необхідності ми також застосовуємо декоративні покриття, що імітують натуральні матеріали, такі як камінь, граніт, цегла або дерево.