СПОРТИВНІ КОМПЛЕКСИ

ШВИДКО | НАДІЙНО | ЕСТЕТИЧНО

Генпідрядна компанія VITON®: Будівництво спортивних споруд під ключ від 1000 м2

Ми створюємо естетично привабливі, енергоефективні та високонавантажені спортивні споруди з документальною безпекою у процесі будівництва. Це досягається завдяки використанню полегшених посилених металевих каркасів із болтовими з'єднаннями.

Наш підхід дозволяє реалізувати проекти у найкоротші терміни, з мінімальними трудовими та фінансовими витратами.

Орієнтовна вартість утепленого каркасу з фундаментом всього від 13.000 грн/м2 при площі понад 1000 м2

Спортивний комплекс Спортивний зал Критий тенісний корт Критий басейн Критий стадіон Манеж для кінного спорту Льодова арена Ваш варіант

ВИГОДА ЗА РАХУНОК МАТЕРІАЛОЄМНОСТІ, ПРИВАБЛИВОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ

ПЕРЕВАГА №1

Посилений полегшений каркас
на болтових з'єднаннях

ПЕРЕВАГА №1

ПЕРЕВАГА №2

Довговічні енергозберігаючі та
естетичні сендвіч панелі

ПЕРЕВАГА №2

Важливість надійної технології для спортивних будівель із значними розмірами незаперечна. Від вентиляції та опалення до конструктивних навантажень, безпека за різних погодних умов та вагових навантажень – пріоритет. Наші несучі металоконструкції із SIN-балок забезпечують міцність, а сендвіч-панелі високої Європейської якості – комфортні та енергоефективні кліматичні умови.

Використання швидкомонтованих посилених металевих каркасів скорочує витрати на фундаментні роботи під час будівництва спортивного комплексу. Цей комплекс може бути адаптований під басейн, аквапарк, фітнес-клуб, кінний манеж, льодові арени, ковзанку та навіть баскетбольний майданчик. Завдяки цьому можна скоротити і час виконання робіт.