СПОРТИВНІ КОМПЛЕКСИ ШВИДКО | НАДІЙНО | ЕСТЕТИЧНО

Естетичні, енергоефективні, витримуючі високі експлуатаційні навантаження з документальною безпекою в процесі будівництва за рахунок полегшених посилених металевих каркасів на болтових з'єднаннях. Будівництво під ключ від 1000 м2 у найкоротші терміни, з мінімальними трудовими та фінансовими витратами.

Орієнтовна вартість утепленого каркасу з фундаментом всього від 13.000 грн/м2 при площі понад 1000 м2

Спортивний комплекс Спортивний зал Критий тенісний корт Критий басейн Критий стадіон Манеж для кінного спорту Льодова арена Ваш варіант

ВИГОДА ЗА РАХУНОК МАТЕРІАЛОЄМНОСТІ, ПРИВАБЛИВОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ

ПЕРЕВАГА №1

Посилений полегшений каркас
на болтових з'єднаннях

ПЕРЕВАГА №1

ПЕРЕВАГА №2

Довговічні енергозберігаючі та
естетичні сендвіч панелі

ПЕРЕВАГА №2

Спортивна будівля може бути воістину значних розмірів. Це ставить перед замовником цілу низку проблем, від вентиляції та опалення до конструктивних вітрових та снігових навантажень. Тому вкрай важливо використовувати надійну технологію, яка забезпечить безпеку за будь-яких погодних умов та вагових навантажень. Наші несучі металоконструкції із SIN-балок гарантують міцність таких об'єктів, а сендвіч панелі найвищої Європейської якості дозволяють створювати комфортні енергоефективні кліматичні умови.

Використання швидкомонтованих посилених металевих каркасів дозволяє суттєво скоротити витрати на будівництво фундаментних робіт та побудувати спортивний комплекс, який можна використовувати під будівництво басейну або повноцінного аквапарку, фітнес клубу, кінного манежу, льодових арен, ковзанки та навіть баскетбольного майданчика. При цьому вдається скоротити мінімальні строки виконання робіт.