ПРОМИСЛОВІ БУДІВЛІ

ШВИДКО | ТОЧНО | НАДІЙНО

Генпідрядна компанія VITON®: Будівництво виробничих будівель під ключ від 1000 м2

Наші об'єкти мають високу енергозберігаючу та герметичність завдяки застосуванню сучасних сендвіч-панелей з PIR наповнювачем товщиною 100 мм. Ці панелі забезпечують вдвічі більш ефективну теплоізоляцію, ніж мінеральна вата, в 10 разів краще за газоблок і в 50 разів перевершують бетон.

І все це всього від 13.000 грн/м2 при площі понад 1000 м2

Заводи Фабрики Виробничі цехи Технічні будівлі Навіси Склади Логістичні комплекси Митні термінали Будівлі енергетики Ваш варіант

Вигода за рахунок швидкого будівництва та введення в експлуатацію за короткий термін

ПЕРЕВАГА №1

Швидке та точне будівництво
на болтових з'єднаннях

ПЕРЕВАГА №1

ПЕРЕВАГА №2

Мінімальні витрати для організації комфортного мікроклімату для ефективної роботи персоналу

ПЕРЕВАГА №2

ПЕРЕВАГА №3

Вільне планування
всередині приміщень

ПЕРЕВАГА №3

ПЕРЕВАГА №4

Дешевше за аналогічні інші
типи будівель

ПЕРЕВАГА №4

Сьогодні будівництво виробничих будівель є одним із головних завдань Генпідрядної компанії VITON®. Промисловість стрімко розвивається, і в кожному регіоні та місті будуються промислові цехи та заводи.

Швидкомонтовані будівлі набирають особливої популярності в рейтингу будівельних робіт. Наша компанія спеціалізується на проектуванні та будівництві виробничих приміщень та цехів, промислових ангарів, складів, навісів, заводів та фабрик, технічних будівель та митних терміналів, використовуючи сендвіч-панелі.

Ми гарантуємо міцність та надійність стін та даху наших будівель, використовуючи кріпильні елементи та міцні болти, а також зварні шви. Завдяки цьому ми можемо займатися будівництвом виробничих будівель у будь-яку пору року.