ПРОМИСЛОВІ БУДІВЛІ ШВИДКО | ТОЧНО | НАДІЙНО

Економне будівництво виробничих будівель із металоконструкцій від 1000 м2

Енергозберігаючі та герметичні об'єкти за рахунок використання сучасних сендвіч панелей з PIR наповнювачем 100 мм., які у 2 рази тепліші ніж мінеральна вата, у 10 разів ніж газоблок, у 50 разів ніж бетон.

І все це всього від 13.000 грн/м2 при площі понад 1000 м2

Заводи Фабрики Виробничі цехи Технічні будівлі Навіси Склади Логістичні комплекси Митні термінали Будівлі енергетики Ваш варіант

Вигода за рахунок швидкого будівництва та введення в експлуатацію за короткий термін

ПЕРЕВАГА №1

Швидке та точне будівництво
на болтових з'єднаннях

ПЕРЕВАГА №1

ПЕРЕВАГА №2

Мінімальні витрати для організації комфортного мікроклімату для ефективної роботи персоналу

ПЕРЕВАГА №2

ПЕРЕВАГА №3

Вільне планування
всередині приміщень

ПЕРЕВАГА №3

ПЕРЕВАГА №4

Дешевше за аналогічні інші
типи будівель

ПЕРЕВАГА №4

Будівництво виробничих будівель під ключ на сьогоднішній день є першорядним завданням Генпідрядної компанії VITON. У геометричній прогресії зростає промисловість, тому будівництво промислових цехів та заводів ведеться у кожному регіоні та містах по всій країні.

У рейтингу будівельних робіт особливою популярністю користуються швидкомонтовані будівлі, виробничі приміщення і цехи, промислові ангари, склади, навіси, заводи і фабрики, технічні будівлі, митні термінали, швидкомонтовані ангари із сендвіч панелей.

Стіни та дах ШМБ виконуються за допомогою кріпильних елементів, міцних болтів, або кріпляться зварними швами, що дозволяє займатися будівництвом виробничих будівель у будь-яку пору року.