Сталеві споруди довговічні та надійні, герметичні та стійкі до впливу несприятливих кліматичних умов.
Об'єкт, побудований з металоконструкцій та сендвіч-панелей, простоїть не менше чотирьох десятиліть без необхідності проведення поточного чи капітального ремонту.
Прообраз технології швидкомонтованих або швидкомонтованих будівель (ШМБ, ШМЗ) існував ще за часів заселення Дикого Заходу: перші американські переселенці після прибуття до пункту призначення насамперед обладнали тартак, на якому виготовляли елементи для будівництва полегшених каркасно-щитових будинків.
Через кілька століть – у 1946 році – метод затвердили в Канаді. Програма розвитку панельно-каркасного будівництва з деревини показала високу ефективність: мільйони мешканців отримали житло та покращили свій добробут. Виграла і держава, яка комплексно підійшла до вирішення проблеми. Мережа побудованих заводів та фабрик з виробництва будматеріалів випускала великі обсяги продукції, нарощуючи прибуток.
Досвід Північної Америки перейняли у Європі. У Великобританії 1948 ознаменувався будівництвом каркасно-щитових коледжів, такими ж технологіями відновлювалася Фінляндія після війни. А ось першопрохідниками у використанні металоконструкцій для будівель, що швидко монтуються, стали США. Гігантом у цій галузі довгий час була компанія Commercial Shearing & Stamping.
А що ж Україна? Будівельний бум із металоконструкцій фіксували на початку третього тисячоліття. До 2012 року постачальники швидкомонтованих будівель в Україні задіяли всі сили у підготовці до чемпіонату Євро-2012. У рамках підготовчих робіт було проведено модернізацію окремих заводів та запущено роботу нового виробництва.
Галузева структура споживання ШМБ в Україні виглядає так:
Все-таки фахівці характеризують цей сегмент ринку як «перспективний».
Сьогодні особливості ринку ШМБ в Україні такі:
Сьогодні обсяги зведення каркасних споруд в Україні порівняно з будівництвом у країнах Європи невиправдано малі. Це пояснюється відсутністю стандартизації технології та нестабільним попитом, зумовленим станом економіки. Проте провідні українські виробники вже освоюють ринки сусідніх країн.
Якими є перспективи розвитку галузі?
Незважаючи на повільніші темпи розвитку, металокаркасне швидкісне будівництво прогнозовано набиратиме обертів, витісняючи традиційні методи.
Відкрийте для себе переваги складських приміщень «Вітон», що швидко збираються. Заощаджуйте час і ресурси з прискореним будівництвом, насолоджуйтесь комфортом і екологічністю. Дізнайтеся про високу безпеку, а також важливі аспекти вибору підрядника. Довірте свій проект досвідченим фахівцям.
Дізнайтеся про переваги виробничих приміщень, що швидко збираються, з легких металевих конструкцій. Розглянемо різні типи, включаючи приватні будинки, комерційні будинки та заводські споруди. Ефективність, економічність, гнучкість планування та безпека роблять їх привабливим вибором. Отримайте надійне та швидке рішення для вашого бізнесу.
Інвестуйте в майбутнє з вигідним будівництвом офісних та бізнес-центрів на міцних металоконструкціях. Максимізуйте дохід через оренду сучасних та безпечних приміщень. Дізнайтеся про переваги та інновації від компанії Вітон.
Оптимізуйте будівельні процеси з найкращими програмами для iOS. Дізнайтеся, як iPhone 15 Pro та iPad Pro можуть спростити управління проектами та документацією на будмайданчику. Виберіть із різноманітних програм для різних спеціалізацій будівництва.
Шукаєте надійне та швидке рішення для комерційного будівництва? «Вітон» пропонує Сталеві Каркасні Ангари - сучасні споруди, що забезпечують надійність, економічність та швидку споруду. Дізнайтеся більше про переваги та етапи будівництва на нашому сайті!
Відкрийте для свого бізнесу світ сучасних складських рішень із сендвіч-панелей «Вітон». Ефективне будівництво, надійність та індивідуальний підхід. Дізнайтеся про переваги та можливості!
Дізнайтеся про ключові етапи будівництва збірного заводу – від аналізу ділянки до складання комплектуючих, і як генпідряд компанія VITON забезпечує якість.
У статті розглядається сучасний погляд на економічну ефективність швидкомонтованих заводів у сучасній промисловості.
Скелетна природа металевих каркасів дає змогу проявляти спритність у проектуванні та розширенні, що рідко зустрічається в модульних конструкціях.