Viton logo
Menu

Будівництво виробничих швидкомонтованих об'єктів.

Будівництво виробничих швидкомонтованих об'єктів.
26-08-2021

Конкуренція, втрата часу, всілякі інвестиції, витрати та вкладення в бізнес є актуальними питаннями для їхніх власників, які вимагають окупити капітал для сприятливого перебігу справ.

Возведення будівлі – один із найважливіших аспектів, від якого залежить економічність та оперативність ведення виробництва.

Генпідряд компанія «Viton» обслуговує клієнтів з питань возведення каркасних будівель будь-якої специфіки, включаючи виробничі об'єкти .

Ми використовуємо сучасні та гнучкі технології зі застосуванням металоконструкцій та облицювальних матеріалів – сендвіч-панелей. Це дає можливість оперативно та економічно будувати склади, цехи, логістичні комплекси та подібні будівлі без втрати якості та експлуатаційних властивостей.

Переваги швидкомонтованих промислових будівель:

  • крок колон може досягати 30 метрів. Це дає значну свободу планування приміщення;
  • легкість матеріалів дозволяє зменшити витрати на їх транспортування. Збирання відбувається безпосередньо на будмайданчику, монтування займає набагато менше часу, порівняно з капітальними аналогами зведення. Навантаження на фундамент та вартість земляних робіт також знижуються;
  • такі конструкції екологічні та повністю відповідають чинним санітарним нормам та вимогам;
  • завдяки застосуванню сучасних технологій не потрібно проводити регулярні капітальні ремонти будівель;
  • енергоефективні властивості сендвіч-панелей дозволяють зберігати оптимальний мікроклімат у приміщеннях. Витрати на опалення під час обслуговування будівлі помітно скорочуються.

Безперечні плюси енергоефективних швидкомонтованих промислових будівель, дотримуються спільно з високими вимогами з технології та безпеки. Будматеріали, зібрані в процесі зведення, витримують критичні навантаження різного характеру, а для співробітників приміщення будуть комфортними і теплими.

«Вітон» гарантує довговічність конструкцій, що зводяться, виконання робіт у стислі терміни, повна відповідність вимогам регламенту. Досвід фахівців дозволить легко та вигідно скласти грамотне проектування за особливостями призначення приміщення та з урахуванням побажань клієнта, побудувати естетичну, сучасну та привабливу виробничу будівлю.