Viton logo
Menu

Технологія швидкомонтованих будівель: основні варіанти будівництва.

Технологія швидкомонтованих будівель: основні варіанти будівництва.
02-02-2022

Будь-який інноваційний винахід, придуманий людиною, з часом може бути покращено та модернізовано для збільшення варіації використання цього ж винаходу. У бізнесі цінують та виділяють два основних види ресурсів: кошти та час.

Тому в будівництво було впроваджено нову технологію, що сприяє задоволенню цих двох важливих аспектів. Вона носить у собі назву - швидкомонтовані будівлі.

Цей спосіб зведення затребуваний за рахунок оптимального вкладення коштів в будівництво та його здачу в експлуатацію у стислі терміни, якщо порівнювати її з іншими традиційними методами на будівельному ринку.

Якщо розглядати всі переваги з урахуванням наведених вище, то це:

  • надзвичайна міцність, надійність та довговічність;
  • можливість збирання конструкції у будь-який період пори року;
  • велика колірна гамма та варіація змін під ті чи інші архітектурні завдання, що надають будівлі презентабельність та естетичність;
  • легкість компонентів БМЗ, які не вимагають великих витрат за перевезення, фундамент, будівельну техніку, бригаду фахівців;
  • технологічність та багатофункціональність. Незважаючи на новизну технології, вона може застосовуватися у будь-якій сфері чи спрямованості бізнесу. Для особистих цілей вона також дуже добре підходить.

Швидкомонтовані будівлі прийнято розділяти за їх конструктивними особливостями, які будуть ідеально підходити під ті чи інші завдання.

Це:

  • панельні будинки на основі з металевого каркасу. Рами такої будівлі складаються із зварних або прокатних двотаврових профілів різної товщини та форми, що з'єднуються між собою за допомогою зварювання або болтів;
  • швидкомонтовані будівлі модульного типу. Таке будівництво виконується з використанням блокових контейнерів. Вони зводяться набагато швидше, ніж будівлі з металевого каркасу, але сильно поступаються різноманітністю планувальних рішень, габаритами та обмеженнями у можливій транспортабельності;
  • споруди з урахуванням дерев'яного каркасу. Виходячи з назви, можна зрозуміти, що будівля возводиться з дерева, що є найекономічнішим варіантом із усіх. З недоліків будуть очевидні підвищена пожежна небезпека та сильний вплив грибка та цвілі, що досить проблематично при експлуатації;
  • будови та споруди з полегшеним каркасом. У цьому випадку використовуються тонкостінні холоднокатані профілі зі сталі. Більш економічний варіант, в порівнянні з металопрофільним каркасом із двотавру, але він найбільш придатний для тимчасових будівель, таких як ангари або базари.

Порівнюючи всі переваги та недоліки типів швидкомонтованих будівель, можна з упевненістю сказати: якщо є потреба в будівництві великогабаритної, безпечної, довговічної та презентабельної будівлі – вибір варто віддати конструкції з металевого каркасу з облицюванням сендвіч-панелями.

Генпідряд компанія «Viton» веде професійну діяльність пов’язаною зі збиранням швидкомонтованих будівель із металевої каркасної основи «під ключ» від 1000 м2 і більше, застосовуючи облицювальний матеріал – сендвіч-панелі, що надають будівлі енергоефективності та високої шумоізоляції.

Фахівці компанії зацікавлені у компенсації незначних недоліків такого виду збирання. Оптимальні та прозорі ціни, грамотне виконання всіх етапів робіт, врахування будь-яких побажань клієнта – все це про «Viton»!