Viton logo
Menu

Геодезичні-вишукувальні роботи як невід'ємний етап будівництва бмз і будь-якого будинку.

Геодезичні-вишукувальні роботи як невід'ємний етап будівництва бмз і будь-якого будинку.
31-01-2022

Будівництво швидкомонтованих будівель має в собі чіткий алгоритм, при якому ця технологія повинна використовуватися.

Навіть з урахуванням її незаперечних плюсів, у яких закладено низьку вартість споруди, легке та швидке зведення, а також оптимальні якості при експлуатації, їх розкрити не вдасться, якщо не дотримуватися суворого переліку етапів та грамотної їх реалізації.

Особливої ​​уваги вимагає підетап, що несе в собі назву «геодезичні роботи», що включається до інженерно-вишукувальних робіт. З нього розпочинається все будівництво. Відбувається за принципом виміру земної поверхні зі спеціальними для цього геодезичними приладами. Далі йде обчислення даних і креслення топографічного плану використовуючи ті ж дані.

Геодезичні роботи також розбиваються на етапи, як і саме будівництво БМЗ:

  • вибір ділянки, на якій буде проводиться будівництво, топографічна зйомка цієї місцевості, її вивчення за допомогою аналізу ґрунту та визначення рівня ґрунтових вод;
  • встановлення меж ділянки, де у майбутньому відбуватиметься зведення фундаменту, формування додаткової геодезичної сітки та розбивка осей будівлі загалом. Проведення цих робіт має бути виконане з максимальною точністю, згідно з топографічним планом;
  • розбивка поля з вертикальних паль та горизонтальних торців, що служать для підтримки всієї будівлі, правильність яких контролюється за допомогою теодоліту. Якщо планується використовувати стрічковий фундамент, що найчастіше зустрічається при зведенні швидкомонтованих будівель, то в основі закладки використовуються бетонні стрічки.
  • після закінчення будівництва фундаменту, проходить ще один обов'язковий елемент геодезичних робіт – виконавча зйомка, яка потрібна для контролю можливих відхилень від проекту.

Геодезичні роботи під час створення фундаменту – складне завдання, з яким впораються лише кваліфіковані фахівці. Генпідряд компанія «Viton» проводить возведення швидкомонтованих будівель, від проектування, до здачі об'єкта в експлуатацію, включаючи точне проведення геодезичних та всіх інженерно-вишукувальних робіт.